Értékkezelő

Feladatok

  • értékküldemények előkészítése feldolgozáshoz
  • az előkészített bankjegyek gépi feldolgozása (minőségi és mennyiségi ellenőrzés)
  • utóminősítési feladatok
  • adminisztrációs feladatok

Elvárások

  • alapfokú végzetség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • feddhetetlen előélet
  • jó monotónia tűrés
  • terhelhetőség
  • szabálykövető magatartás

Előny, de nem feltétel

  • pénz és/vagy értékkezelési tapasztalat

Amit kínálunk

  • teljesen bejelentett versenyképes munkabér
  • béren kívüli juttatás: cafeteria
  • 13. havi bér
  • élet- és balesetbiztosítás
  • utazási költségtérítés (ha Bp-n kívülről jársz dolgozni)
  • egyéb szociális juttatások
  • szakmai fejlődés
  • hosszú távú, biztos munkalehetőség

Munkaidő

két műszakos munkarend (nappal-éjszaka)

Munkavégzés helye

  • Budapest 15. kerület Telek utca 5.

  • munkával kapcsolatos további információ 9-17 óra között: +36 (30) 358 1521                                                                                                                 Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát „ÉRTÉKKEZELŐ” tárggyal juttassa el hozzánk a hr@mptsecurity.hu e-mail címre.