PÉNZ- ÉS ÉRTÉKSZÁLLÍTÓ (Győr)

Feladatok

Legyen Ön is részese a vagyonvédelmi szakma e speciális területének!
Magyarország egyik legstabilabb vagyonvédelmi munkáltatójaként Munkavállalóink igényes munkavégzését és elkötelezettségét jutalmazzuk.

Ingyenes céges albérlet-lakhatást biztosítunk munkavállalónk számára Győr-Moson-Sopron megyén kívüli lakhellyel rendelkező jelölentkező esetén, igény szerint.

  • Pénz- és értékszállítás járatlista alapján
  • Gépjárművezetés

Elvárások

Aminek a megszerzésében segítünk Önnek:

• Személy és vagyonőri végzettség

• Fegyvervizsga bizonyítvány

• I. fokú pszichológiai alkalmassági

• Fegyverorvosi alkalmassági

Amit Öntől váruk:

• Alapfokú végzettség

• Erkölcsi bizonyítvány

• B kategóriás jogosítvány, aktív vezetési gyakorlat

Előny, de nem feltétel

  • Meglévő Személy és vagyonőri végzettség, fegyvervizsga
  • Pénz- és értékszállításra vonatkozó szakmai elvárások ismerete
  • Pénz-és értékszállítói, vagy szállítmányozási, vagy futár tapasztalat
  • C kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

Munkakörülmények:

• MUNKAVÉGZÉS HELYE: GYŐR-MOSON-SOPRON és KOMÁROM-ESZTERGOM megye területén
(Ingyenes albérlet-lakhatást biztosítunk munkavállalónk számára Győr-Moson-Sopron megyén kívüli lakhellyel rendelkező jelölt esetén, igény szerint.)

• Stabil munkáltatói háttér

• Előre tervezhető beosztás (kétműszakos munkarend)

• Munkavégzés fiatal gépjárműparkkal

• Belépéskor képzés és betanulás

Juttatások:

• Törvényesen bejelentett munkabér

• Kiemelt műszakpótlék

• Cafeteria

• Csoportos élet- és balesetbiztosítás

Munkaidő

 Kétműszakos munkarend (délelőtt-korai kezdéssel és délután, heti váltással)

Munkavégzés helye

Győr

Jelentkezéshez kérjük, küldje el frissített önéletrajzát "Pénz- és értékszállító (ko-GYŐR)" megjelöléssel a hr@mptsecurity.hu e-mail címünkre!