CSOMAGKEZELŐ MUNKATÁRS (Bp)

Feladatok

• Könnyen megtanulható

• Csomagok (készpénzt tartalmazó) összekészítése, átadás-átvétele

• Alapszintű adatrögzítés

• Munkakörönként eltérően fizikai terheltség (max. 20 kg-s csomagok)

Elvárások

• Alapfokú végzettség

• Erkölcsi bizonyítvány

• Alapos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk

Munkakörülmények:

• Stabil munkáltatói háttér

• Jó hangulatú, együttműködő csapat

• Előre tervezhető beosztás (munkakörök szerint állandó délutános vagy állandó éjszakás vagy váltott műszakos: nappal és éjszaka)

• Belépéskor képzés és betanulás

Juttatások:

• Törvényesen bejelentett munkabér

• Műszakpótlékok

• Cafeteria

• Élet- és balesetbiztosítás

Munkaidő

Előre tervezhető beosztás, munkakörönként eltérően:

- állandó délutános napi 8 órás (H-P) vagy

- állandó éjszakás napi 8 órás (V-CS) vagy

váltott műszakos, napi 8 vagy 9 vagy 10 órás: nappal és éjszaka

Munkavégzés helye

Budapest, XV.kerület

Jelentkezéshez kérjük, küldje el frissített önéletrajzát "Csomagkezelő (ko-Bp)" megjelöléssel a hr@mptsecurity.hu e-mail címünkre!