ÉRMEFELDOLGOZÓ éjszaka Budapest

Feladatok

      • érmeküldemények előkészítése feldolgozáshoz
      • az előkészített érmék gépi feldolgozása (minőségi és mennyiségi ellenőrzés)
      • feldolgozott érmék gépi rolnizása
      • adminisztrációs feladatok
      • dokumentáció kezelés

      Elvárások

      Előny, de nem feltétel

      • pénz és/vagy értékkezelési gyakorlat

      Amit kínálunk

      • teljesen bejelentett versenyképes munkabér
      • béren kívüli juttatás: cafeteria
      • 13. havi bér
      • élet- és balesetbiztosítás
      • utazási költségtérítés (ha Bp-n kívülről jársz dolgozni)
      • egyéb szociális juttatások
      • szakmai fejlődés
      • hosszú távú, biztos munkalehetőség

      Munkaidő

      • havi törvényes munkaidő (havi átlag 176 óra, napi átlag 8 óra)
      • H-P vezénylés szerinti munkaidőbeosztás
      • állandó éjszakás műszak

      Munkavégzés helye

      • Budapest 15.kerület Telek u. 5.

      Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát „PÉNZFELDOLGOZÓ” tárggyal juttassa el hozzánk a hr@mptsecurity.hu e-mail címre.